O NAS

Zrozoom – wysoka liga korepetycji z biologii i chemii

Przygotowujesz się do Olimpiady Biologicznej, Chemicznej lub Ekologicznej?
Przystępujesz do matury międzynarodowej? Chcesz uzyskać przepustkę na medycynę, farmację, biotechnologię? Chciałbyś pracować z autorem zadań umieszczanych na platformie edukacyjnej Ministerstwa Edukacji Narodowej www.epodreczniki.pl ?

Już teraz zacznij przygotowania i zapisz się na korepetycje z biologii lub chemii u świetnych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem.

Prowadzimy zajęcia w Poznaniu (siedziba firmy mieści się przy ulicy J. Sowińskiego, na Grunwaldzie). Korzystamy z komfortowych sal, tworząc atmosferę sprzyjającą skutecznej nauce.

Oferujemy również zajęcia online, przez Skype’a. Pragniemy dotrzeć do osób z całej Polski, a także z zagranicy – prowadzimy również korepetycje z chemii i biologii po angielsku.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
10-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z chemii lub biologii uczniom, a także studentom pozwoliło nam odkryć tajniki prowadzenia zajęć z młodzieżą, jak również z dorosłymi. Wiemy, które partie materiału sprawiają uczniom najwięcej trudności. Wiemy także, jak sprawić, aby kursanci dokładnie zrozumieli konkretne zagadnienie i potrafili logicznie je rozwiązać. Stosujemy nowatorskie zasady zapamiętywania, mapy myśli, budujemy ciekawe schematy.

ZNAJOMOŚĆ WYMOGÓW MATURALNYCH CKE

Tworzenie podręczników na poziomie gimnazjum i liceum pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi wymogami nauczania. Znamy wymagania maturalne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, dzięki czemu przekazywana przez nas wiedza i umiejętności ściśle podporządkowane są celowi, jakim jest osiągnięcie przez ucznia jak najwyższego wyniku na egzaminie maturalnym.
Uczymy między innymi, jak formułować hipotezy badawcze, problemy badawcze, wnioski wynikające z eksperymentów, zwracamy uwagę na słowa kluczowe, które znajdują się w kluczu odpowiedzi. Z nami trafisz w klucz!

SOLIDNE PRZYGOTOWANIE MERYTORYCZNE
Posiadamy ugruntowaną wiedzę – jesteśmy ekspertami w dziedzinie chemii i biologii. Pasja, z jaką podchodzimy do nauczania, wywodzi się z głębokiego zainteresowania i zafascynowania zagadnieniami biologiczno-chemicznymi. Nie sposób nas zagiąć ;).

AUTORSKIE ZADANIA
Samodzielnie konstruujemy arkusze maturalne, tworzymy zadania, wymyślamy zupełnie nowe przykłady, których próżno szukać w dostępnych podręcznikach. Poszerzamy i uszczegóławiamy wiedzę zdobytą w szkole, odchodząc od nudnych szablonów.

WŁASNE MATERIAŁY NAUKOWE
Zajęcia prowadzimy wykorzystując najlepsze materiały naukowe: podręczniki, zbiory zadań, pomoce dydaktyczne. Dysponujemy własnymi, starannie wyselekcjonowanymi materiałami – wybieramy najbardziej wartościowe i
najciekawsze pomoce naukowe.

NIEBANALNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ
Przekazujemy wiedzę w sposób ciekawy i niebanalny – wykorzystując różnorodne pomoce naukowe oraz nowatorskie pomysły urozmaicamy korepetycje z biologii czy chemii.

OKRESOWE PODSUMOWANIA POSTĘPÓW W NAUCE
Prowadzimy analizy postępów w nauce – dzięki nim uczniowie oraz ich rodzice mogą śledzić rozwój, jaki dokonał się podczas zajęć. Dzienniczek postępów pokazuje, jak w miarę upływu czasu oraz wspólnej pracy, zwiększa się zakres Twojej wiedzy i umiejętności, co ma odzwierciedlenie w coraz lepszych wynikach uzyskiwanych podczas rozwiązywania kolejnych arkuszy maturalnych.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO UCZNIA
Do każdego kursanta podchodzimy w sposób indywidualny – uwzględniając wiedzę i umiejętności posiadane przez konkretnego ucznia dostosowujemy metody nauczania oraz zakres przekazywanego materiału.

Inaczej wyglądają również korepetycje z chemii, inaczej korepetycje z biologii. W zależności od przedmiotu, częstotliwości spotkań, czasu, jaki pozostał do egzaminu maturalnego oraz poziomu ucznia, opracowujemy najbardziej efektywny plan działania.